konkurs
16 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Bezpieczny Przedszkolak. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli: 218, 164 i 175. W Jury mieliśmy zaszczyt gościć m.in. przedstawicieli Policji, Straży Miejskiej, Przedszkolaki wspaniale radziły sobie z zadaniami z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach oraz udzielania pierwszej pomocy. Każdy zespół przygotował pracę plastyczną i zaprezentował piosenkę. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.
