Dni otwarte

Niebawem rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli. Wszystkich chcących poznać nasze przedszkole, zobaczyć jak wygląda w środku oraz poznać naszą kadrę, zapraszamy serdecznie na dni otwarte, które odbędą się 16.03.2024 r. (sobota) oraz 06.04.2024 r. (sobota) w godzinach10:00 - 12:00.

Do zobaczenia!

Drodzy Rodzice!

Prosimy o zapoznanie się i stosowanie do poniższej  procedury

Procedura postępowania w przypadku Wszawicy

Wakacje

Przerwa wakacyjna w  roku 2024 jest w sierpniu.         W tym czasie przedszkole jest nieczynne.

W dniu 27.11.2023r. w grupie Jagody odbędzie się darmowa lekcja pokazowa języka migowego.

Dzięki nauce języka migowego poprawia się mała motoryka, pamięć oraz koncentracja. Zajęcia odbywać się będą w przedszkolu, dzięki czemu nie trzeba dowozić nigdzie dziecka.

Skutkiem nauki będzie łatwiejsza komunikacja na placu zabaw z dziećmi posługującymi się językiem migowym i nie tylko.

Dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną Fundacją proponujemy bezpłatne zajęcia, ponieważ 90% ceny pokrywana jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a 10% wkładu własnego za wasze dziecko pokrywa Fundacja.

Co zrobić aby zapisać dziecko na bezpłatne zajęcia języka migowego?

1. Wypełnij wniosek (otrzymany od wychowawcy grupy) i zostaw go w przedszkolu.

2. Otrzymujesz list polecony  PFRON z terminem w celu podpisania umowy (termin można zmienić telefonicznie)

3. Podpisz umowę w siedzibie PFRON ul. Kilińskiego 169.

4. Ostatnią stronę z umowy - Oświadczenie - wypełnij imię, nazwisko, PESEL dziecka i zostaw w przedszkolu u wychowawcy grupy.

Po zajęciach prosimy porozmawiać z dzieckiem czy chciałoby uczestniczyć w zajęciach doskonalących oraz poszerzających ich umiejętności motoryczne,logicznego myślenia oraz koncentracji.

Dnia 4 grudnia w naszym przedszkolu odbędą się zabawy mikołajkowe. Prosimy, aby dzieci w tym dniu, były ubrane na czerwono i posiadały czapkę Mikołaja.

Urodziny Łodzi

Szanowni Państwo,

Łódź ma 600 lat, taka okazja zdarza się tylko raz!

Świętowanie zaczęliśmy już na początku roku i potrwa ono do grudnia, ale

kulminacja nastąpi już w tym tygodniu – od 27 do 30 lipca. Ponieważ to właśnie 29lipca 1423 r. król Władysław Jagiełło nadał Łodzi prawa miejskie.

Na pięciu scenach wystąpią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki

oraz najlepsze polskie kabarety. Zapraszam Was na rodzinne pikniki na terenie

całego miasta, nie zabraknie atrakcji dla młodszych i starszych, a także

sportowych emocji. Na ulicy Piotrkowskiej będzie z kolei czekało przeszło 100

różnych atrakcji.

W programie znajdziecie też ponad 150 różnych wycieczek do ciekawych

miejsc, często niedostępnych na co dzień. Spacery będą okazją do

zobaczenia, jak zmieniła się Łódź w ciągu ostatnich lat.

Dla komfortu podróżowania przez cały weekend komunikacja miejska będzie

darmowa, uruchomimy specjalną linię, a turystyczne double-deckery będą

jeździły dwa razy częściej.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na dedykowanej urodzinom stronie

internetowej lodz.pl/600. Zapraszam do wspólnego świętowania!

Do zobaczenia!

Hanna Zdanowska

Prezydent Miasta Łodzi

Informujemy, że od 03.10. 2022 r.( poniedziałek)
obowiązuje elektroniczna ewidencja czasu pobytu dziecka w przedszkolu.
Imienne karty ewidencji będą przechowywane w przedszkolu.

Drodzy Rodzice, przypominamy o tym, by nie zabierać kart do domu.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż od 1 listopada
dzieci nie mające karty nie zostaną przyjęte do przedszkola.