Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kadra

Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, a swoją wiedzę nieustannie uzupełniają poprzez kursy i warsztaty. Są otwarte na wszelkie nowe trendy w pedagogice. W swej pracy kierują się przede wszystkim dobrem dziecka powierzonego ich opiece. Personel pomocniczy charakteryzuje kompetencja oraz ogromne zaangażowanie w pracy na rzecz dzieci.

Dyrektor: mgr Elżbieta Sadowska

Zastępca dyrektora: mgr Grażyna Tyniec

Nauczyciele:

mgr Elżbieta Sadowska - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika wieku dziecięcego. Ukończyła kurs kwalifikacyjny w zakresie Menedżer Oświaty.

mgr Marzena Kuzepska - ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi na kierunku Pedagogika w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (licencjat). Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika wieku dziecięcego (magister). Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku: Logopedia.

mgr Joanna Markiewicz - ukończyła Studium Nauczycielskie w zakresie Wychowania Przedszkolnego. Ukończyła Mazowiecką Wyższą Szkołę Humanistyczno - Pedagogiczną na kierunku: Pedagogika w zakresie edukacji początkowej. Ukończyła kurs kwalifikacyjny Terapia Pedagogiczna.

mgr Grażyna Tyniec - ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego oraz Kolegium Nauczycielskie o specjalności Nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne. Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogika wieku dziecięcego (magister). Ukończyła kurs kwalifikacyjny Terapia Pedagogiczna.

Mariola Zapart - ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego.

mgr Ewa Różańska - ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Kielcach na kierunku Pedagogika w zakresie nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne (magister). Ukończyła kurs kwalifikacyjny Terapia Pedagogiczna.

mgr Agata Frontczak - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogika wieku dziecięcego (magister). Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi na kierunku Terapia Pedagogiczna.

mgr Monika Świerczewska - ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (licencjat). Ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej (magister)

mgr Izabela Świderska - ukończyła Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Pedagogika w zakresie: Nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne (magister)

mgr Aleksandra Przezorska - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika wieku dziecięcego (magister). Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku Diagnoza i Terapia Pedagogiczna.

mgr Karolina Brylska - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika wieku dziecięcego (magister).

mgr Agnieszka Rutkowska - ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi na kierunku Pedagogika w zakresie zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (licencjat) oraz w zakresie pedagogiki szkolnej i terapii pedagogicznej (magister), studia podyplomowe na Uczelni Nauk Społecznych w zakresie: diagnoza, edukacja, terapia i rewalidacja osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz w zakresie: edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - Oligofrenopedagogika.

mgr Joanna Reszka - ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi na kierunku Pedagogika w zakresie Zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (licencjat), Uczelnię Nauk Społecznych w Łodzi, specjalność: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z wczesnym wspomaganiem rozwoju (magister)

mgr Katarzyna Wróbel -  ukończyła Uniwersytet Łódzki na  kierunku Pedagogika w zakresie : Pedagogiki wieku dziecięcego (magister)

mgr Agata Kubsz - ukończyła Akademię Świętokrzyską im. J. Kochanowskiego w Kielcach filia w Piotrkowie Trybunalskim na kierunku Pedagogika w zakresie:Pedagogiki wczesnoszkolnej z pedagogiką przedszkolną (magister)

mgr Marta Trusewicz-Pasikowska - ukończyła: Akademię Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej  w Warszawie Wydział Nauk Pedagogicznych , kierunek: pedagogika, specjalność:  pedagogika opiekuńczo-socjalna (magister),  Akademię Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej  w Warszawie, Wydział Nauk Pedagogicznych , kierunek: pedagogika specjalna, specjalność: terapia pedagogiczna,wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (licencjat), Wyższą Szkołę Teologiczno- Humanistyczną  im. Michała Beliny - Czechowskiego kierunek : teologia adwentystyczna, specjalność :seminaryjno -pastoralna (licencjat), Uniwersytet Przyrodniczo- Humanistyczny w Siedlcach,  Studia Podyplomowe  w zakresie: Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością  Intelektualną, Wyższą Szkołę Społeczno-Przyrodniczą im.Wincentego Pola w Lublinie, Studia Podyplomowe w zakresie : Integracji sensorycznej, Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu  w Bydgoszczy, Studia Podyplomowe w zakresie : Edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Anna Kwiatkowska - ukończyła:Kolegium Nauczycielskie w Zgierzu, specjalność:  pedagogika wieku dziecięcego i przyroda, Uniwersytet Łódzki, kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika wieku dziecięcego (licencjat)

mgr Dorota Wypych - nauczyciel języka angielskiego

mgr Sylwia Szymczyk  - logopeda (zw.lekarskie)

lic. Karolina Szulc - logopeda

Administracja i obsługa

St. specjalista: Dorota Wasiak

St. intendent: Danuta Mikulska, Klaudia Miłosz -zw. lekarskie

Pracownicy kuchni: Jadwiga Filipiak, Monika Szewc, Beata Jankiewicz, Joanna Kruczek, Natalia Andrzejczyk

Szef kuchni: Marcin Dubilas

Pomoce nauczyciela: Teresa Marczuk, Małgorzata Wójtowicz

Personel obsługi: Elżbieta Jabłońska, Elżbieta Podlaska, Mariola Kowalska, Oliwia Kowalska, Halina Kwasek, Katarzyna Kowalska, Agnieszka Buch

Szatniarka: Anna Buczkowska

Konserwator: Bogusław Musiałek

Pracownik gospodarczy: Jarosław Fastyn