KLAUZULA INFORMACYJNA

Kadra

Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, a swoją wiedzę nieustannie uzupełniają poprzez kursy i warsztaty. Są otwarte na wszelkie nowe trendy w pedagogice. W swej pracy kierują się przede wszystkim dobrem dziecka powierzonego ich opiece. Personel pomocniczy charakteryzuje kompetencja oraz ogromne zaangażowanie w pracy na rzecz dzieci.

Dyrektor: mgr Elżbieta Sadowska

Zastępca dyrektora: mgr Grażyna Tyniec

Nauczyciele:

mgr Elżbieta Sadowska - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika wieku dziecięcego. Ukończyła kurs kwalifikacyjny w zakresie Menedżer Oświaty.

mgr Marzena Kuzepska - ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi na kierunku Pedagogika w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (licencjat). Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika wieku dziecięcego (magister). Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku: Logopedia.

mgr Joanna Markiewicz - ukończyła Studium Nauczycielskie w zakresie Wychowania Przedszkolnego. Ukończyła Mazowiecką Wyższą Szkołę Humanistyczno - Pedagogiczną na kierunku: Pedagogika w zakresie edukacji początkowej. Ukończyła kurs kwalifikacyjny Terapia Pedagogiczna.

mgr Grażyna Tyniec - ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego oraz Kolegium Nauczycielskie o specjalności Nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne. Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogika wieku dziecięcego (magister). Ukończyła kurs kwalifikacyjny Terapia Pedagogiczna.

Mariola Zapart - ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego.

mgr Ewa Różańska - ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Kielcach na kierunku Pedagogika w zakresie nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne (magister). Ukończyła kurs kwalifikacyjny Terapia Pedagogiczna.

mgr Agata Frontczak - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogika wieku dziecięcego (magister). Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi na kierunku Terapia Pedagogiczna.

mgr Monika Świerczewska - ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (licencjat). Ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej (magister)

mgr Izabela Świderska - ukończyła Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Pedagogika w zakresie: Nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne (magister)

mgr Aleksandra Przezorska - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika wieku dziecięcego (magister). Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku Diagnoza i Terapia Pedagogiczna.

mgr Karolina Brylska - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie: Pedagogika wieku dziecięcego (magister).

mgr Agnieszka Rutkowska - ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi na kierunku Pedagogika w zakresie zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (licencjat) oraz w zakresie pedagogiki szkolnej i terapii pedagogicznej (magister), studia podyplomowe na Uczelni Nauk Społecznych w zakresie: diagnoza, edukacja, terapia i rewalidacja osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz w zakresie: edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - Oligofrenopedagogika.

mgr Joanna Reszka - ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi na kierunku Pedagogika w zakresie Zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (magister)

mgr Magdalena Pawlak - ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku pedagogika w zakresie pedagogiki społecznej w zakresie Pracy opiekuńczej i socjalno - wychowawczej. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim w zakresie Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

mgr Katarzyna Stawieraj -  ukończyła Uniwersytet Łódzki na  kierunku Pedagogika w zakresie : Pedagogiki wieku dziecięcego (magister)

mgr Agata Kubsz - ukończyła Akademię Świętokrzyską im. J. Kochanowskiego w Kielcach filia w Piotrkowie Trybunalskim na kierunku Pedagogika w zakresie:Pedagogiki wczesnoszkolnej z pedagogiką przedszkolną (magister)

mgr Aleksandra Woźnicka-Gryglak - ukończyła Uniwersytet Łódzki, kierunek - pedagogika, specjalność - Pedagogika społeczna w zakresie Pracy opiekuńczej i socjalno-wychowawczej z tytułem magistra, ukończyła Uniwersytet Łódzki, kierunek - pedagogika, specjalność - Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna - studia podyplomowe

mgr Marta Trusewicz-Pasikowska - ukończyła Wyższą Szkołę Teologiczno- Humanistyczną im. Michała Beliny -Czechowskiego w Podkowie Leśnej - kierunek - teologia adwentystyczna (licencjat), Akademię Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej  w Warszawie, Wydział Nauk Pedagogicznych , kierunek: pedagogika specjalna, specjalność: terapia pedagogiczna,wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (licencjat), kierunek : pedagogika, specjalność: pedagogika opiekuńczo-socjalna (magister), Uniwersytet Przyrodniczo- Humanistyczny w Siedlcach -Studia Podyplomowe  w zakresie: Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością  Intelektualną.

Administracja i obsługa

St. specjalista: Dorota Wasiak

St. intendent: Danuta Mikulska, Klaudia Miłosz -zw. lekarskie

Pracownicy kuchni: Jadwiga Filipiak, Monika Szewc, Beata Jankiewicz, Joanna Kruczek, Natalia Andrzejczyk