Pierwszej Pomocy nigdy za wiele
14 kwietnia, po raz kolejny w rym roku przedszkolnym, odwiedził nas Tata Adasia. Tym razem przygotował dla przedszkolaków zabawy, podczas których utrwaliliśmy sobie najważniejsze informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy. Na koniec zajęć, każdy przedszkolak dostał Dyplom Małego Ratownika.
