Jesteśmy bezpieczni w kontakcie ze zwierzętami
13 maja odwiedził nas pan ze Straży Miejskiej razem ze swoim psem. Podczas warsztatów dowiedzieliśmy się jak zachowywać się w stosunku do nieznajomych zwierząt, a w szczególności psów i co zrobić w wypadku ataku psa.
